O výrobci krmiv #2: Taste of the Wild

Granule a konzervy značky Taste of the Wild pochází z Ameriky, kde slaví se svými produkty velké úspěchy. V dřívějších dobách se šelmy živily především masem, nikoliv obilninami, a tak by to mělo zůstat i nadále. To je vlastně i hlavní zbraní granulí Taste of the Wild. Přiblížit chuť pravé divočiny. Hlavní chuťové složky tvoří divocí divočáci, krocani, křepelky, pečení bizoni, jeleni, jehňata, či pstruzi a uzení lososi. Vysoce stravitelné výživné proteiny jsou doplněny o ovoce a zeleninu, které dodávají stravě komplexnost a skvělou chuť.

Granule Taste of the Wild se pravidelně umísťují v soutěžích krmiv v USA. Nezávislý test Top Dry Dog Food každoročně řadí Taste of the Wild mezi nejkvalitnější krmiva. Toto tvrzení podtrhává svým doporučením poradna pro náročné chovatele Dog Food Advisor, která prezentuje tuto značku jako jednu z TOP.

Při výrobě granulí Taste of the Wild se dbá především na kvalitu vstupních surovin. V továrnách je každý týden prováděno přes 1 500 testů ingrediencí krmiv a přes 11 000 testů finálních produktů.

Krmiva Taste of the Wild mají určení jak pro psy, tak i pro kočky. U psích krmiv narazíte na název Canine, u koček Feline.