Woof, woof.. využij 50 kč na první objednávku!

Lanová hračka pro psa ECO-TOY 4 - velikost M

Kód: 2200429
Novinka
Neohodnoceno
130 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
2.2.2023
Možnosti doručení

Ručně vyrobená hračka pro aportování a přetahování.

Jeho originalita a jedinečnost je spojením dřevěného prvku s lanem. Dřevěným prvkem je masivní bukové dřevo, neimpregnované, nelakované, nemořené, pouze čisté dřevo, aby do tréninkových doplňků nevnášel zbytečné pachy a chutě nad rámec zamýšlených, přičemž lano je přírodní, takže je hračka zcela bezpečná a přirozená. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně vyrobená hračka pro aportování a přetahování

Jeho originalita a jedinečnost je spojením dřevěného prvku s lanem. Dřevěným prvkem je masivní bukové dřevoneimpregnovanénelakovanénemořené, pouze čisté dřevo, aby do tréninkových doplňků nevnášel zbytečné pachy a chutě nad rámec zamýšlených, přičemž lano je přírodní, takže je hračka zcela bezpečná a přirozená.

Lano bylo vybráno tak, aby mělo lepší pevnost a vlastnosti oproti běžně používaným lanům. Jedná se o stáčené lano třípramenné. Je tedy velmi pevné a má pevnost v tahu 1340 daN. Lano bylo vybráno tak, aby bylo plovoucí. Nemusíte se tedy bát, že se vám utopí při hře se psem ve vodě.

Proč byste si měli vybrat tuto hračku?

Hlavně proto, že využití je multifunkční, protože to může být skvělá aportovací hračka a perfektní na přetahování se psem, což z této hračky dělá jednu z nejoblíbenějších.

Parametry produktu :

  • celková délka 80 cm
  • délka dřevěného prvku 22 cm
  • šířka dřevěného prvku 4 cm
  • délka lana 2 x 29 cm
  • vhodné pro střední a velká plemena

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: